Haberler

ORGAN NAKLİ EKİBİNE TEŞEKKÜR!

     Yatağan Demeç Gazetesi köşe yazarlarından Turgay Mutlu İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Organ Nakli bölümünde yapılan başarılı bir operasyonla bir böbreğini uzun süredir tedavi gören oğlu Cemil Mutlu’ ya bağışlamıştı. Doç.Dr. Adam Uslu ve ekibi tarafından yapılan nakil sonrasında Cemil Mutlu sağlığına kavuştu.

    Oğlunun sağlığına kavuşmasının ardından ameliyatı gerçekleştiren Adam Uslu ve ekibine teşekkür eden Mutlu organ bağışının önemine de dikkat çekti. Turgay Mutlu ‘Başarılı bir ameliyat ile böbreğim oğluma nakledildi. Bunun için İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Doç.Dr. Adam Uslu ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Organ yetmezliğinin çok zor olduğunu biliyorduk. Nakil gerçekleşebildiği için çok mutluyum. Eşimle birlikte iyileşir iyileşmez biz de organlarımızı bağışlayacağız’ diye konuştu.

    Babasından yapılan böbrek nakli ile hayata yeniden tutunan Cemil Mutlu ise ‘Babam beni çok önemli bir sağlık sorunundan kurtardı. Bu benim için büyük bir nimet. Ameliyatı gerçekleştiren ve sağlığıma kavuşmamı sağlayan Doç.Dr. Adam Uslu ve ekibine teşekkür ediyorum’ifadelerini kullandı.

Haber Listesine Geri Dön