Özgeçmiş

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

 

MÜDÜR

AYŞEN YALÇINKAYA

1981 doğumlu olan Ayşen Yalçınkaya evli ve 1 çocuk annesidir. Lise öğrenimini İzmir Ödemiş Sağlık Meslek Lisesi ( 1999 ) Lisans eğitimini Ege Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulunda (2007) , Yüksek lisans eğitimini Beykent Üniversitesi İşletme Anabilim dalında ( Hastane Sağlık Kurumları Yöneticiliği ) (2009) yapmıştır.

2001 yılından beri İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Klinik Hemşireliği , Göz bankası laboratuvar yöneticiliği , yoğun bakım sorumlu hemşireliği yapmıştır.


 

GÜNDÜZ SÜPERVİZOR HEMŞİRESİ

    

SERAP ARICAN

 

Serap ARICAN: 1982 yılı İzmir doğumlu olan Serap ARICAN, evli ve bir çocuk annesidir. Lise öğrenimini, İzmir Çimentaş Lisesi’nde (1999), lisans öğrenimini Afyon Kocatepe Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu’nda (2005), yüksek lisans öğrenimini Afyon Kocatepe Üniversitesi Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı’nda (2008) tamamlamıştır. Ege Üniversitesi Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı’nda 2013 yılında doktora öğrenimine başlamıştır. Ege Üniversitesi Cerrahi Anabilim Dalı’nda (2005-2007), Seferihisar Devlet Hastanesi’nde (2007-2010) ve İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde klinik hemşireliği, enfeksiyon kontrol hemşireliği, sorumlu hemşirelik ve eğitim hemşireliği görevlerinde bulunmuştur. 2015 Ekim ayından itibaren de İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gündüz süpervizör hemşireliği görevini yürütmektedir.

 

GÜNDÜZ SÜPERVİZOR HEMŞİRESİ

DUYGU KARPINAR